Čas na serveru 14:41:45

Stanislav Hlavsa
Tůň pod stromy

Id: 60807

Tůň pod stromy

  •  / Tůň pod stromy / Stanislav Hlavsa

olej/plátno, rozměr 39 x 57 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1465x

Vyvolávací cena:
800

1 223