Čas na serveru 12:56:35

Stanislav Holý
Království zvířat

Id: 154604

Království zvířat

  •  / Království zvířat / Stanislav Holý

kresba/papír, rozměr ve výřezu 29 x 39 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2383x

Vyvolávací cena:

16 600

Příhozy: 50