Čas na serveru 16:59:59

Stanislav Holý
Oči

Id: 377403

Oči

  •  / Oči / Stanislav Holý
  •  / Oči / Stanislav Holý
  •  / Oči / Stanislav Holý

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 67,5 x 51 cm, značeno, číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, sklo poškozeno, nerámováno

zobrazeno: 1646x

Vyvolávací cena: