Čas na serveru 05:29:58

Stanislav Holý
Pohádkový motiv

Id: 123104

Pohádkový motiv

  •  / Pohádkový motiv / Stanislav Holý

kresba/papír, rozměr ve výřezu 28 x 39,8 cm, signováno vpravo dole, pravý horní roh lehce pomačkán, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2854x

Vyvolávací cena:

11 500

Příhozy: 52