Čas na serveru 14:27:49

Stanislav Holý
Sluníčko

Id: 174001

Sluníčko

  •  / Sluníčko / Stanislav Holý
  •  / Sluníčko / Stanislav Holý
  •  / Sluníčko / Stanislav Holý

koláž/kresba/papír, rozměr listu 27 x 35 cm, signováno uprostřed dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3377x

Vyvolávací cena:

12 000