Čas na serveru 07:24:07

Stanislav Hudeček
Potok v podhůří

Id: 100510

Potok v podhůří

  •  / Potok v podhůří / Stanislav Hudeček

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v minulosti restaurován, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1930x

Vyvolávací cena:
1 800

1 800

17.10.2017, 22:14:00

17.10.2017 9:48 1 800 Kč