Čas na serveru 08:36:12

Stanislav Ježek
Na Starém městě

Id: 188506

Na Starém městě

  •  / Na Starém městě / Stanislav Ježek

kombinovaná technika/papír, rozměr 46 x 64 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 880x

Vyvolávací cena:
1 200

2 800