Čas na serveru 23:26:04

Stanislav Kasparides
Portrét mladé šlechtičny

Id: 434126

Portrét mladé šlechtičny

  •  / Portrét mladé šlechtičny / Stanislav Kasparides

olej/plátno, rozměr 28,5 x 22,5 cm, značeno a datováno na zadní straně, rámováno, malba lokálně krakelovaná

zobrazeno: 555x

Vyvolávací cena:

14 300