Čas na serveru 18:14:03

Stanislav Kolíbal
Tao

Id: 231012

Tao

  •  / Tao / Stanislav Kolíbal
  •  / Tao / Stanislav Kolíbal
  •  / Tao / Stanislav Kolíbal

mezzotinta/papír, rozměr tisku 33 x 23,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, rok vzniku 1993, zaskleno, rámováno,po

zobrazeno: 1857x

Vyvolávací cena:

11 000