Čas na serveru 01:41:35

Stanislav Libenský a Jaroslava Brychtová
Polibek

Id: 463605

Polibek

  •  / Polibek / Stanislav Libenský a Jaroslava Brychtová

tavená skleněná plastika, rozměr 15,5 x 15,5 cm, značeno a datováno na přední straně

zobrazeno: 6145x

Vyvolávací cena:

170 000

Příhozy: 109