Čas na serveru 09:20:43

Stanislav Libenský
Objekt

Id: 469406

Objekt

  •  / Objekt / Stanislav Libenský

skleněná plastika, výška 22 cm, průměr spodní části 16,5 cm, značeno na spodní části, 90. léta 20. století, zhotoveno ve sklárně Beránek, Škrdlovice

zobrazeno: 978x

Vyvolávací cena:

42 000

Příhozy: 52