Čas na serveru 16:57:29

Stanislav Lolek
Boží muka

Id: 390009

Boží muka

  •  / Boží muka / Stanislav Lolek

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu cca 15 x 9,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám, na zadní straně osobní věnování autora

zobrazeno: 619x

Vyvolávací cena: