Čas na serveru 09:45:19

Stanislav Lolek
Boží muka

Id: 390009

Boží muka

  •  / Boží muka / Stanislav Lolek

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu cca 15 x 9,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám, na zadní straně osobní věnování autora

zobrazeno: 107x

Vyvolávací cena:

2023,02-1,27,19,38,00
( 27.2.2023, 19:38:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu

24.1.2023 13:45 1 000 Kč