Čas na serveru 15:35:29

Stanislav Lolek
Koliba

Id: 99425

Koliba

  •  / Koliba / Stanislav Lolek
  •  / Koliba / Stanislav Lolek
  •  / Koliba / Stanislav Lolek
  •  / Koliba / Stanislav Lolek

akvarel/karton, rozměr ve výřezu 23,5 x 32 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole popis, paspartováno, nerámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2439x

Vyvolávací cena:

2 800