Čas na serveru 14:36:26

Stanislav Lolek
Lišáci

Id: 386801

Lišáci

  •  / Lišáci / Stanislav Lolek
  •  / Lišáci / Stanislav Lolek
  •  / Lišáci / Stanislav Lolek

olej/plátno, rozměr 55 x 107 cm, značeno vpravo dole, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3067x

Vyvolávací cena:

37 000

Příhozy: 51