Čas na serveru 10:48:18

Stanislav Lolek
Makové pole

Id: 274004

Makové pole

  •  / Makové pole / Stanislav Lolek

olej/plátno, rozměr 38 x 48 cm, značeno vlevo dole, dekorativní rám, stav viz foto

zobrazeno: 8224x

Vyvolávací cena:
4 800

61 000

Příhozy: 72