Čas na serveru 12:33:08

Stanislav Lolek
Na dvorku

Id: 174103

Na dvorku

  •  / Na dvorku / Stanislav Lolek

olej/karton, rozměr cca 21 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 4303x

Vyvolávací cena:
3 200

36 000

Příhozy: 52