Čas na serveru 01:49:48

Stanislav Lolek
Na pastvě

Id: 155101

Na pastvě

  •  / Na pastvě / Stanislav Lolek

olej/karton, rozměr 50 x 64 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, rok vzniku cca 1904, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 5804x

Vyvolávací cena:

43 000

Příhozy: 53