Čas na serveru 19:51:11

Stanislav Lolek
Odpočinek na louce

Id: 124605

Odpočinek na louce

  •  / Odpočinek na louce / Stanislav Lolek

olej/plátno/karton, rozměr 61 x 65 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2361x

Vyvolávací cena:
6 000

41 000

Příhozy: 48