Čas na serveru 15:56:00

Stanislav Lolek
Pohled do kraje

Id: 175513

Pohled do kraje

  •  / Pohled do kraje / Stanislav Lolek

olej/plátno, rozměr 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, jedná se o ranou práci, pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem na zadní straně viz foto

zobrazeno: 2913x

Vyvolávací cena:
7 000

32 500