Čas na serveru 23:58:48

Stanislav Lolek
Překladiště na řece

Id: 86024

Překladiště na řece

  •  / Překladiště na řece / Stanislav Lolek

olej/plátno, rozměr 66,5 x 78 cm, signováno vpravo dole, drobné poškození, lokální znečištění, rámováno, PO, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 4457x

Vyvolávací cena:
6 000

80 000

Příhozy: 87