Čas na serveru 04:39:24

Stanislav Lolek
Tetřev

Id: 52301

Tetřev

  •  / Tetřev / Stanislav Lolek
  •  / Tetřev / Stanislav Lolek
  •  / Tetřev / Stanislav Lolek

olej/karton, rozměr 33 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, vytvořeno před rokem 1910, obraz drobně poškozen, poškozený rám, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3260x

Vyvolávací cena:

22 100

Příhozy: 52