Čas na serveru 23:35:24

Stanislav Lolek
Tetřevi

Id: 302701

Tetřevi

  •  / Tetřevi / Stanislav Lolek
  •  / Tetřevi / Stanislav Lolek
  •  / Tetřevi / Stanislav Lolek

olej/karton, rozměr viditelný 48 x 63 cm, neznačeno, popis původu obrazu na zadní straně, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3646x

Vyvolávací cena:

33 100