Čas na serveru 10:06:04

Stanislav Lolek
U lavičky

Id: 99423

U lavičky

  •  / U lavičky / Stanislav Lolek

kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu 18,5 x 23,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 31, paspartováno, nerámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1782x

Vyvolávací cena:

2 200