Čas na serveru 22:53:09

Stanislav Lolek
Vodní pila

Id: 631

Vodní pila

  •  / Vodní pila / Stanislav Lolek

olej/karton, rozměr 20 x 28 cm, signováno vpravo dole, datováno 11, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 4377x

Vyvolávací cena:
7 500

10 000