Čas na serveru 12:59:00

Stanislav Lolek
Vodní pila

Id: 631

Vodní pila

  •  / Vodní pila / Stanislav Lolek

olej/karton, rozměr 20 x 28 cm, signováno vpravo dole, datováno 11, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 4379x

Vyvolávací cena:
7 500

10 000