Čas na serveru 17:15:42

Stanislav Lolek
Výhled na Přerov

Id: 794

Výhled na Přerov

  •  / Výhled na Přerov / Stanislav Lolek

olej/plátno, rozměr plátna 70 x 95 cm, signováno vpravo dole Lolek St., datováno 27, oloupaný rám viz foto, původní stav

zobrazeno: 4755x

Vyvolávací cena:
28 000

45 000