Čas na serveru 13:58:32

Stanislav Lolek
Ze statku

Id: 112720

Ze statku

  •  / Ze statku / Stanislav Lolek

olej/plátno/karton, rozměr 27 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, popsáno vlevo dole a na zadní straně viz foto, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 6565x

Vyvolávací cena:

86 000

Příhozy: 105