Čas na serveru 08:18:31

Stanislav Odvárko
Albánské předměstí

Id: 74902

Albánské předměstí

  •  / Albánské předměstí / Stanislav Odvárko

olej/plátno, rozměr 54 x 69 cm, signováno vpravo dole, datováno 60, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1751x

Vyvolávací cena:

15.5.2017, 20:33:00

15.5.2017 8:13 2 000 Kč