Čas na serveru 13:03:58

Stanislav Podhrázský
Odpočinek

Id: 1478

Odpočinek

  •  / Odpočinek / Stanislav Podhrázský

olej/karton, rozměr malby 21 x 31 cm, signováno vpravo dole, autorsky rámováno, na rubu štítek prodávající Galerie Platýz z roku 1970, popis a datace, původní stav

zobrazeno: 3135x

Vyvolávací cena:
50 000

120 000

Příhozy: 58