Čas na serveru 06:23:02

Stanislav Podhrázský
Portrét Věry Novákové

Id: 263702

Portrét Věry Novákové

  •  / Portrét Věry Novákové / Stanislav Podhrázský

olej/plátno/překližka, rozměr 29,3 x 27 cm, značeno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původem z pozůstalosti autora, přiložena fotografie s dobrozdáním paní Podhrázské z 13.12.2012

zobrazeno: 1376x

Vyvolávací cena:

9 500