Čas na serveru 12:54:38

Stanislav Podhrázský
Sedící akt

Id: 1095

Sedící akt

  •  / Sedící akt / Stanislav Podhrázský

kresba uhlem/papír, rozměr 100 x 66 cm, signováno uprostřed Podhrázský, datováno 58, volně loženo, nerámováno, z pozůstalosti významných teoretiků umění, původní stav

zobrazeno: 2824x

Vyvolávací cena:
18 000

31 000