Čas na serveru 04:16:51

Stanislav Podhrázský
Setkání

Id: 11501

Setkání

  •  / Setkání / Stanislav Podhrázský

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 71 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 85, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav, lokálně drobné hnědé tečky na papíře, majitelem získáno přímo od autora

zobrazeno: 967x

Vyvolávací cena:
18 000

30 000