Čas na serveru 06:19:02

Stanislav Sucharda
Konvolut dvou kusů

Id: 165511

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Stanislav  Sucharda

Vrba, patinovaný kov, rozměr 59 x 16 cm, signováno vpravo dole, původní poškozené rámování; Poklad, patinovaný kov, rozměr 60, 5 x 17,2 cm, nesignováno, u obou původní poškozené rámování

zobrazeno: 5041x

Vyvolávací cena:

5 650