Čas na serveru 04:01:14

Stanislav Sucharda
Libuše

Id: 168103

Libuše

  •  / Libuše / Stanislav  Sucharda

kovový reliéf, viditelný rozměr 23 x 35 cm, signováno vpravo dole, původní poškozená adjustace, rok vzniku 1901

zobrazeno: 2370x

Vyvolávací cena:

10 100