Čas na serveru 15:08:52

Stanislav Sucharda
Z Řecka

Id: 154412

Z Řecka

  •  / Z Řecka / Stanislav  Sucharda

bronzový reliéf, rozměr cca 14 x 32 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 2181x

Vyvolávací cena:

10 500