Čas na serveru 10:34:50

Stanislav Svoboda
Náměstíčko

Id: 476810

Náměstíčko

  •  / Náměstíčko / Stanislav Svoboda

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 29,5 x 43 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 953x

Vyvolávací cena:

1 600