Čas na serveru 07:30:49

Stanislav Ulman
Parníky u břehu

Id: 2069

Parníky u břehu

  •  / Parníky u břehu / Stanislav Ulman

olej/plátno, rozměr plátna 48 x 54 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3233x

Vyvolávací cena:
1 800

2 900