Čas na serveru 09:09:11

Stanislav Vajce
Oko

Id: 59101

Oko

  •  / Oko / Stanislav  Vajce
  •  / Oko / Stanislav  Vajce
  •  / Oko / Stanislav  Vajce

kombinovaná technika/deska, rozměr 60 x 66 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 81, autorsky rámováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 9479x

Vyvolávací cena:

40 200

Příhozy: 68