Čas na serveru 05:51:18

Stanislaw Zukowski
Zimní les

Id: 149701

Zimní les

  •  / Zimní les / Stanislaw Zukowski

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 22 x 15 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2905x

Vyvolávací cena:

18 500