Čas na serveru 06:05:02

Štefan Prukner
U vody

Id: 188208

U vody

  •  / U vody / Štefan Prukner
  •  / U vody / Štefan Prukner
  •  / U vody / Štefan Prukner

olej/lepenka, rozměr 26 x 34 cm, signováno a datováno vpravo dole, olištováno

zobrazeno: 588x

Vyvolávací cena:

6 000