Čas na serveru 00:01:06

Stephan Kasprzak
Liška

Id: 174309

Liška

  •  / Liška / Stephan Kasprzak
  •  / Liška / Stephan Kasprzak
  •  / Liška / Stephan Kasprzak

olej/plátno/karton, rozměr 41 x 55 cm, signováno uprostřed dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 529x

Vyvolávací cena:
2 800

7 001