Čas na serveru 15:00:06

Svatopluk Havrlík
Ovocné zátiší

Id: 106901

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší / Svatopluk Havrlík

olej/plátno, rozměr 33,5 x 46,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, obraz v původním stavu

zobrazeno: 1929x

Vyvolávací cena:

6 100