Čas na serveru 17:50:21

Svatopluk Havrlík
Pernštýnská ulice

Id: 174502

Pernštýnská ulice

  •  / Pernštýnská ulice / Svatopluk Havrlík

olej/plátno, rozměr 61,5 x 65 cm, signováno vlevo dole s datací, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1401x

Vyvolávací cena: