Čas na serveru 23:19:58

Svatopluk Klimeš
Eva

Id: 350008

Eva

  •  / Eva / Svatopluk Klimeš
  •  / Eva / Svatopluk Klimeš
  •  / Eva / Svatopluk Klimeš

kombinovaná technika/plátno, rozměr 40 x 30 cm, značeno na zadní straně včetně datace, nerámováno, stav viz foto

zobrazeno: 2023x

Vyvolávací cena:
1 800

2 100