Čas na serveru 02:01:29

Svatopluk Slovenčík
Jeviště

Id: 391701

Jeviště

  •  / Jeviště / Svatopluk Slovenčík

olej/plátno/překližka, rozměr 15,5 x 33 cm, značeno vpravo dole, olištováno, lišta poškozená

zobrazeno: 663x

Vyvolávací cena:

9 000

Příhozy: 48