Čas na serveru 04:21:32

Svatopluk Souček
Aksamitky

Id: 1643

Aksamitky

  •  / Aksamitky / Svatopluk  Souček

olej/plátno, rozměr plátna 70 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 38, oděrky na malbě i rámu, původní stav

zobrazeno: 2714x

Vyvolávací cena:
1 200

1 300