Čas na serveru 00:27:09

Svatopluk Souček
Hodina zpěvu

Id: 203207

Hodina zpěvu

  •  / Hodina zpěvu / Svatopluk  Souček

olej/plátno, rozměr 55 x 70 cm, značeno vpravo dole, datováno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 561x

Vyvolávací cena:
1 800

1 800

5.9.2019, 20:48:00

5.9.2019 9:49 1 800 Kč