Čas na serveru 04:09:32

Svatopluk Sulek
Marsiglia

Id: 163913

Marsiglia

  •  / Marsiglia / Svatopluk Sulek

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 59 x 34 cm, signováno vpravo nahoře, datováno a popsáno, zaskleno, oděrky na rámu, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

zobrazeno: 753x

Vyvolávací cena: