Čas na serveru 08:01:30

Sylva Študentová-Ježková
Motiv z Francie

Id: 90403

Motiv z Francie

  •  / Motiv z Francie / Sylva Študentová-Ježková

olej/plátno/karton, rozměr 59,5 x 49,5 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám, obraz v původním stavu

zobrazeno: 1376x

Vyvolávací cena:

10 500