Čas na serveru 05:42:04

Sylva Študentová-Ježková
Socha

Id: 394703

Socha

  •  / Socha / Sylva Študentová-Ježková

olej/plátno, oboustranná malba, rozměr 48,5 x 65 cm, značeno a datováno na zadní straně, rámováno

zobrazeno: 418x

Vyvolávací cena: