Čas na serveru 08:10:59

Sylva Študentová-Ježková
Socha

Id: 394703

Socha

  •  / Socha / Sylva Študentová-Ježková

olej/plátno, oboustranná malba, rozměr 48,5 x 65 cm, značeno a datováno na zadní straně, rámováno

zobrazeno: 434x

Vyvolávací cena: