Čas na serveru 06:31:00

Taťána Ruprichová
V květinové zahradě

Id: 272813

V květinové zahradě

  •  / V květinové zahradě / Taťána Ruprichová

kombinovaná technika/sololit, rozměr 45 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1153x

Vyvolávací cena:

2 100